Varianty prodeje

Klasický komisní prodej (doporučujeme)

1. Po dovezení prodávaného automobilu do naší firmy proběhne zběžná prohlídka interiéru a exteriéru, po té se zváží zda jsou potřebné případné drobné opravy automobilu a případné čištění, díky čemuž by se dalo docílit zvýšení konečné prodejní ceny.

2. Po prohlídce automobilu a domluvy případných úprav od Vás budeme potřebovat už jen ověření kupní smlouvy, plné moci k prodeji a manipulaci s vozidlem a plné moci k přepisu. Ověření dokumetnů je pro Vás poslední věc, kterou od Vás potřebujeme.

3. Následují případné dohodnuté úpravy automobilu, případné čištění interiéru či exteriéru a následné nafocení automobilu.

4. Po nafocení nahrajeme vůz na české i zahraniční inzertní servery a čekáme na reakci zájemců.

5. Před každou prohlídkou zájemcem budete informování.

6. Po úspěšném prodeji se s Vámi dohodneme zda kupní cenu převedeme bezhotovostně nebo si ji vyzvednete osobně a bude Vám vyplacena hotově.

7. U této varianty se naše provize pohybuje dle předem jasně určené dohody, obvykle je to mezi 3% a 6% a platí se až po úspěšném prodeji.

Při zvolení varianty klasického komisního prodeje jsme schopni v zájmu zachování vysoké prodejní ceny vyplatit Vám až 70% hodnoty Vašeho automobilu, abyste měli ihned k dispozici hotovost a nebyli s prodejem v časové tísni


Automobil můžete dále využívat

U této varianty můžete vůz dále využívat a je ve Vašem držení. Schůzky s potenciálními zájemci si zajišťujete sami, ale jsme schopni se schůzek účastnit a být k dispozici.

Tento typ prodeje probíhá následovně:

1. Pošleme Vám manuál co provést před focením a po té dorazíte k nám do firmy na focení. Pokud nemůžete dorazit na nafocení k nám, pošleme Vám také manuál jak automobil nafotit.

2. Pokud budete fotografie pořizovat sami, tak nám je zašlete.

3. Po přijetí/zpracování fotografií nahrajeme vůz na české i zahraniční inzertní servery a čekáme na reakci zájemců.

4. Po nelezení zájemce Vás budeme kontaktovat o možnostech prohlídky a časové flexibilitě.

5. V případě, že zájemce vyjádří ochotu vůz zakoupit, tak Vám pomůžeme s kupní smlouvu a poradíme s odhlášením a veškerými potřebnými kroky.

6. U této varianty se naše provize skládá z předem jasně určené dohody, obvykle je to mezi 3% a 6%, která se platí až po úspěšném prodeji a dále z poplatku 1.000 Kč před zevřejněním inzerce.

.